Новинка в асортименті: безшовні металопластикові вікна та двері

У сучасному світі, де якість і надійність виробів мають вирішальне значення, компанія LUVIN радує своїх клієнтів новинкою — металопластиковими вікнами та дверима з безшовними кутами. Завдяки розширенню своїх територій та виробничих можливостей, LUVIN тепер здатна виготовляти продукцію з використанням профілю VEKA з безшовними кутами, що відкриває нові перспективи у світі віконних конструкцій.

Безшовне зварювання ламінованих профілів LUVIN Безшовне зварювання білих профілів LUVIN

Бажаєте дізнатись вартість вікна? Напишіть нам!

  Переваги безшовних металопластикових вікон та дверей від LUVIN

  Оцініть нові можливості віконних конструкцій, які компанія виготовляє на потужностях Graf Synergy — високоточному обладнанні для обробки та різання алюмінієвих та ПВХ профілів. Надійність та високий рівень технологічності — головні плюси сучасної виробничої лінії.

  Високоякісне з’єднання

  Однією з головних переваг безшовних металопластикових вікон та дверей є їх естетичність. Завдяки використанню передових технологій зварювання, компанія LUVIN забезпечує міцність та надійність з’єднання профілів.

  Довговічність

  Тривалий термін експлуатації є ще однією перевагою безшовних металопластикових вікон та дверей. Завдяки високоякісним матеріалам та професійному виробництву, продукція LUVIN здатна протистояти впливу негативних факторів навколишнього середовища, серед яких вологість, температурні коливання, ультрафіолетове випромінювання тощо.

  Естетика

  Металопластикові вікна та двері з безшовними кутами від LUVIN також надають естетичний вигляд будівлі. Завдяки безшовним з’єднанням кутів, вікна та двері виглядають органічно і гармонійно. Компанія LUVIN пропонує широкий вибір кольорів профілів VEKA Ukraine, включаючи білий, а також близько 50 кольорів ламінації (з однієї чи двох сторін) або 14 ультраматових кольорів Spectral, розроблених за унікальною технологією. Це дасть можливість клієнтам знайти оптимальний варіант, який відповідає задуманому стилю приміщення і дизайну будівлі.

  Гарантія на металопластикові вікна та двері з безшовними кутами

  Компанія LUVIN впевнена в якості своїх безшовних металопластикових вікон та дверей, тому надає офіційну гарантію на продукцію. Гарантійні терміни на вікна LUVIN Standard складають 5 років, на вікна LUVIN Comfort та LUVIN Premium — 10 років.

  Терміни виробництва безшовних металопластикових вікон та дверей

  Терміни виробництва безшовних металопластикових вікон та дверей залежать від типу виробу та обраних кольорів.

  Телефонуйте 0 800 750 645 та одними з перших замовляйте вікна чи двері LUVIN з безшовними кутами.
  Бажаєте приєднатись до партнерської мережі LUVIN? Набирайте +380 67 432 39 06