Політика конфіденційності

Ця згода є юридично обов’язковою угодою.

Я, Реєструючись на Інтернет-сайті luvin.ua Євровікна «LUVIN» в базі даних, даю згоду на обробку (а саме: збір, накопичення, систематизацію, зберігання, уточнення, використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення) моїх персональних даних Власнику бази Євровікна «LUVIN», і доручаю Власнику у разі господарської необхідності повністю або частково опублікувати мої дані згідно з чинним регламентом та умовами використання Інтернет порталу власника.

Надаючи дану згоду, я підтверджую, що беру на себе відповідальність за точність та достовірність моїх персональних даних, зазначених при реєстрації nic-handle, їх своєчасне оновлення, а також зобов’язуюсь дотримуватись та виконувати законодавство України у сфері захисту персональних даних.

Євровікна «LUVIN» має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому цілі їх обробки.

Я підтверджую, що ознайомлений і згоден з тим, що:

Ціль обробки:

Метою обробки персональних даних є ідентифікація суб’єкта персональних даних, як партнера та/або контрагента при здійсненні господарських відносин, відповідно до статутної діяльності Власника.

Обробка персональних даних:

Інформація у базі даних Євровікна «LUVIN» обробляється у суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

Термін обробки персональних даних:

Персональні дані будуть оброблятися лише на час співпраці з Євровікна «LUVIN», після закінчення господарських відносин персональні дані вважаються такими, для яких закінчився термін зберігання та відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» підлягають знищенню у порядку, передбаченому законодавством України про захист персональних даних

Права суб’єкта персональних даних:

Мої права як суб’єкта персональних даних наведені у статті 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені відомий та зрозумілий.