Калькулятор вікон

2500 мм2200 мм
2500 мм5000 мм
Ціна від:
від грн
від грн
від грн
Тип вікна
Посилити теплозбереження
 • Для неопалювального приміщення
 • Теплозбереження згідно будівельним нормам
 • Максимально тепле вікно
Регулювати рівень зламостійкості
 • Без елементів зламостійкості
 • Базова зламостійкість
 • Рівень зламостійкості RC1 N
 • Рівень зламостійкості RC2
Додаткові опції та дизайн
Ціна від:
від грн
від грн
від грн
Вікно№
2200 Х 2500 мм
Біле
Для неопалювального приміщенняБез елементів зламостійкості
Зверніть увагу! Дані розрахунку вартості вікон в калькуляторі не є публічною офертою. Похибка в розрахунку може становити до 4%.
Калькулятор вікон
Правильне скління починається із правильних розрахунків.

Наш онлайн-калькулятор розрахунку вартості вікна дозволить вам здійснити попередню оцінку витрат на скління квартири, будинку, дачі, офісного та інших приміщень. Витративши лише кілька хвилин, ви зможете отримати орієнтовну цифру ще до виклику замірника.

Як точно дозволяє розрахувати вікно калькулятор?

Онлайн-розрахунки мають орієнтовний характер.

У результаті остаточного узгодження замовлення зазвичай вносяться різні уточнення та зміни. Вони можуть стосуватися як розмірів, і технічних параметрів віконних конструкцій. Замовник також може додатково замовити якісь аксесуари. Однак різниця, яка може як збільшити, так і зменшити кінцеву суму, при коректному внесенні початкових даних несуттєва.

Використовуючи калькулятор ПВХ вікон на сайті компанії «Лювін», замовники зазвичай отримують попередню цифру, яка відрізняється від остаточної суми не більше ніж на 5-10 %.

Якщо цифра не на 100% точна, то навіщо взагалі використовувати калькулятор замовлення вікна?

Більшість споживачів на момент вибору віконних та дверних конструкцій не знають актуальних цін. Для тих, хто планує замовити вікно, калькулятор, яким можна скористатися в будь-який час, є найпростішим, найдоступнішим та найоб’єктивнішим джерелом інформації.

Як наочний інтерактивний інструмент, калькулятор вартості вікон також дозволяє швидко розібратися з відповідним варіантом скління. Ті, хто не готовий витрачати час на вивчення докладних описів всіх наявних систем та рішень на сайті Luvin, можуть швидко порахувати витрати, ввівши такі дані до калькулятору розрахунку вікон:

 • розмір та тип віконних конструкцій (одно-, дво-, тристулкове вікно чи балконний блок);
 • механізм відкривання (глухе, поворотне, відкидне, поворотно-відкидне);
 • рівень енергоефективності;
 • рівень безпеки (зломостійкості).

Під час розрахунку вікон ПВХ онлайн-калькулятор також враховує бажане оформлення (білий або кольоровий профіль) та додаткові опції (наприклад, обмежувач відкривання). За потреби незрозумілі пункти можна обговорити із консультантом.

Що потрібно зробити, щоб калькулятор пластикових вікон дав максимально точну оцінку?

Визначтеся, яке вікно в ідеалі Ви хотіли б отримати. Задайте параметри, які вам важливі (спосіб відкривання, теплий склопакет, підвищений захист, колір). Визначальним показником є ​​габарити: щоб вказати коректно розміри, ретельно виміряйте проєм (висота та ширина). Якщо одержана вартість вікон не влаштовує, в конструкцію можна внести корективи.

Як відбувається оцінка?

Ви вказуєте розміри та основні опції в електронній формі “Калькулятор вікон”. Заявка надходить до менеджера. Фахівець оперативно проводить розрахунки та повідомляє приблизну вартість, зв’язавшись з Вами за вказаним у запиті номером телефону