Балкони luvin

Кутові балкони LUVIN
Металопластикові кутові балкони Luvin

Захищають від проникнення холодну та забезпечують комфортну експлуатацію цілий рік.

Французькі балкони LUVIN
Металопластикові французькі балкони Luvin

Засклення від підлоги до стелі — візуально збільшує простір та наповнює приміщення денним світлом.

Еркерні балкони LUVIN
Металопластикові еркерні балкони Luvin

Тепле та незвичне засклення розширить простір та чудово захистить від вуличного шуму.

Лоджії LUVIN
Металопластикові лоджії Luvin

При об'єднанні з житловим приміщенням створюють новий функціональний простір.

Балкони

Якісне засклення балконів та лоджій —  це чудова можливість перетворити їх на комфортне робоче місце або затишну зону відпочинку. Компанія «Лювін» має успішний багаторічний досвід виготовлення віконних конструкцій для оформлення балконів та лоджій різних розмірів та конфігурацій.

Одного єдиного правильного рішення, як краще засклити балкон, немає. Багато власників квартир оптимальним варіантом вважають універсальні металопластикові балкони.

При заскленні ми використовуємо різні варіанти ПВХ-профілів та види склопакетів. На вибір замовника — широкий асортимент фурнітури, а також додаткових аксесуарів (москітні сітки, козирки, відливи). Все це дозволяє нам створювати конструкції, які максимально відповідають побажанням кожного клієнта за ціною, функціональністю, технічними параметрами та зовнішнім виглядом.

Балкони та лоджії під ключ: особливості та відмінності скління

Компанія Luvin приймає замовлення на скління різних видів балконів та лоджій.

Нагадаємо, що балконом називають огороджений майданчик, який виступає за площину фасаду будівлі. З кімнатою балкон, як правило, з’єднує лише одна загальна стіна, решта три сторони — не примикають до будівлі.

Лоджія — це частина будівлі, майданчик, що має загальну основу (несучу плиту) з квартирою (або іншим приміщенням) та оточена з трьох боків стінами. Зазвичай лоджія має лише одну відкриту сторону (якщо це кутова квартира, відкритих сторін може бути дві).

Оскільки лоджія знаходиться на одній несучій плиті з квартирою і вагове навантаження розподіляється по всій капітальній конструкції, можна обирати різноманітні варіанти скління. З балконом дещо складніше, тому що несучі можливості виносної плити обмежені. Замовляючи послугу балкон під ключ, важливо врахувати всі обмеження та об’єктивно оцінити стан виносної бетонної основи. Залежно від цього приймається рішення типу скління балконів із застосуванням ПВХ-конструкцій, а також визначається сумарна вартість робіт (можливо, знадобиться попереднє посилення або відновлення бетонної основи).

Скління балконів: варіанти

У компанії Luvin можна замовити балкон із металопластику типової та нестандартної конфігурації. Ми здійснюємо скління класичних прямокутних, кутових та еркерних балконів та лоджій, а ціна готового виробу відрізняється залежно від розмірів, складності конструкції та обраних комплектуючих.

З урахуванням побажань клієнта та особливостей будови балкона чи лоджії можливо:

  • засклення в проєм: використовуються пластикові вікна, які монтуються у вертикальні простінки балкона;
  • засклення без простінків за допомогою спеціальних з’єднувачів (використовується в конструкціях еркерного типу).

Стандартне оформлення лоджій і балконів — це склопакет у верхній частині, тоді як для заповнення нижньої використовуються непрозорі матеріали, наприклад, сендвіч-панелі. Останнім часом зростає інтерес до французьких балконів — конструкцій, що передбачають скління зверху донизу (як у випадку з панорамним склінням). Серед переваг французького скління — гарна оглядовість, велика світлопропускна здатність, елегантний зовнішній вигляд.

Комплектація

Профілі ПВХ. Балкони металопластикові відносяться до так званих теплих технологій, оскільки дані системи забезпечують високі показники тепло- та звукоізоляції за рахунок застосування багатокамерних профільних систем та енергоефективних склопакетів.

Бажаючим засклити балкон під ключ, ми рекомендуємо якісні профілі від таких надійних європейських виробників, як німецький концерн VEKA — визнаний світовий лідер у сфері віконних технологій. Залежно від цінових побажань та вимог, можна засклити балкон пластиковими вікнами, виконаними з преміального (VEKA) або бюджетного (WHS) профілю. Системи відрізняються за класом (преміальний А-клас з максимальною товщиною зовнішніх стінок 3 мм), кількістю камер та монтажною глибиною. Усі профілі відповідають стандартам якості ISO 9001:2008.

Скління. При заскленні балконів та лоджій житлових приміщень рекомендуємо використовувати енергозберігаючі склопакети. Таке рішення дозволяє цілий рік підтримувати сприятливий мікроклімат: завдяки спеціальному напиленню на стеклах знижуються тепловтрати в холодну пору і забезпечується захист від сонячного випромінювання в спеку. Енергозберігаючі вікна також мають на увазі використання теплих дистанційних рамок і заповнення повітряних камер інертним газом — всі ці опції за бажанням можна замовити додатково в рамках послуги скління балконів під ключ.

Фурнітура. Замовляючи в компанії Luvin металопластикові вікна на балкон, ви гарантовано отримаєте функціональні конструкції. Вікна на балконах і лоджіях можна укомплектувати різними механізмами провітрювання та відкривання — поворотними, розсувними, ухильно-розсувними, відкидними та поворотно-відкидними. Ми встановлюємо фурнітуру (петлі, ручки тощо) перевірених брендів, підбираючи для вас довговічні та функціональні комплектуючі за конкурентними цінами.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, щоб отримати детальну консультацію щодо варіантів скління, що Вас зацікавили. Фахівці «Лювін» дадуть відповіді на всі питання, що стосуються вибору, вартості, доставки та монтажу готових конструкцій.

Записатись на замір