Підвіконня

Підвіконня органічно доповнюють віконну конструкцію, захищають стіну під вікном від стікання конденсату, а кімнату від проникнення холодного повітря ззовні. Вони сприяють поширенню тепла від батареї в центр приміщення, а також є підставкою під вазони. Якщо ви хочете купити якісні пластикові підвіконня в Україні, звертайтесь до компанії LUVIN.

Вимоги до підвіконня

Для зручності експлуатації підвіконня пластикове повинно мати такі якості:

 • міцність і стійкість — підвіконня завантажують квітковими горщиками, на нього спираються та стають зверху при митті вікон;
 • тепло- та вологостійкість —  відсутність деформацій через перегрівання або вологість;
 • текстура, що легко очищається і приємна на дотик, зручна конфігурація — габарити, форма кутів.

Необхідно також пам’ятати про естетику —  металопластикове вікно з підвіконням повинне добре поєднуватися з дизайном приміщення. Велика різноманітність кольорів і фактур в LUVIN дозволяє вибрати потрібний варіант для будь-якого інтер’єру.

Що пропонує LUVIN?

Пластикові підвіконня, представлені в LUVIN, виготовляються з якісних полімерів, що забезпечує їхню високу міцність. Вони відмінно протистоять механічним впливам, здатні витримувати досить великі навантаження і завдяки цьому мають тривалий термін експлуатації. Максимальна ширина виробу — 70 см, мінімальна — 10 см.

У нашій компанії можна купити підвіконня OPEN TECK, Komfort, Kraft, Plastolit, Standard, DANKE, Crystalit. Це якісні, екологічно чисті моделі із пластику, які стійкі до вологи, високих та низьких температур, побутової хімії.

У нас ви знайдете всі комплектуючі для вікон, які вам потрібні. На складі є вся фурнітура для сучасних підвіконь: заглушки, з’єднувачі, куточки, профілі.

Консультанти компанії допоможуть вибрати оптимальний варіант підвіконня за ціною та характеристиками. У нас також можна купити підвіконня пластикове на метраж, ми виконаємо розпилювання виробів на замовлення і доставимо по Україні.

Відмінні характеристики наших підвіконь

 • Висока міцність — витримують великі навантаження, не деформуються, навіть якщо на них ставати ногами.
 • Стійкість до подряпин — покриття стійке до пошкоджень, які можуть виникнути від переміщення вазонів та декору.
 • Вологостійкість — однорідна структура поверхні не боїться тривалого впливу вологи.
 • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання — підвіконня не жовтіють та не вигоряють на сонці.
 • Термостійка поверхня — покриття витримує температурні коливання, не роздувається і не жовтіє навіть при короткочасному контакті з нагрітими предметами.
 • Екологічність — підвіконня виконані з екологічно безпечних матеріалів, що не містять формальдегідів, які є небезпечними для здоров’я людини.

Компанія LUVIN — ефективна та вигідна співпраця

Наша компанія займається виробництвом та реалізацією віконних конструкцій та підвіконь пластикових понад 20 років. У нас можна купити пластикові підвіконня типових розмірів або замовити за індивідуальними параметрами відповідно до особливостей планування та інтер’єру.

Усі моделі, забарвлення та розміри, які представлені в каталозі компанії, є в наявності. LUVIN пропонує гнучкі ціни на пластикові підвіконня, які розраховуються в залежності від обсягу замовлення.

Купівля підвіконь та комплектуючих для вікон у нашій компанії має кілька вагомих переваг:

 • пропонуємо широкий асортимент товарів;
 • надаємо великий вибір кольорів та фактур;
 • розпилюємо вироби за необхідними розмірами;
 • забезпечуємо постачання по всій Україні;
 • виконуємо доставку та встановлення;
 • гарантуємо оперативну технічну підтримку.

Якщо вам необхідно купити пластикове підвіконня на замовлення за індивідуальними параметрами, повідомте бажану довжину та ширину виробу менеджерам LUVIN. При необхідності вони розкажуть, як правильно зробити виміри, та повідомлять ціну підвіконня пластикового. Телефонуйте — наші консультанти дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять!

БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ?