Розсувні системи luvin

Металопластикова розсувна система Vekamotion
Підйомно-розсувна металопластикова система Vekamotion

Підйомно-розсувна Vekamotion - на 20% більша площа засклення, покращена звукоізоляція, та ефективна теплоізоляція.

Металопластикова розсувна система Fold & Slide
Складально-зсувна металопластикова система Fold & Slide

Нове покоління, з унікальними конструктивними властивостями, яке відриває до 90% проєму.

Металопластикова розсувна система Tilt & Slide
Ухильно-розсувна металопластикова система Tilt & Slide

Легко розділить простір квартири чи офісу на функціональні зони для максимально корисного використання

Алюмінієва розсувна система Ponzio SL1800
Теплоізольована підйомно-розсувна алюмінієва система Ponzio SL1800

Підйомно-розсувна Ponzio SL1800 функціональна та надійна. Можна створювати прозорі стіни-портали з фантастичною оглядовістю

Алюмінієва розсувна система Ponzio SL1600
Теплоізольована підйомно-розсувна алюмінієва система Ponzio SL1600

Підйомно-розсувна система Ponzio SL1600 надійно підтримує склопакети масою до 400 кг і висотою до 3,3 м та налічує близько 200 кольорових рішень.

Алюмінієва розсувна система Slide mini
Алюмінієва розсувна система Slide mini

Відмінно підходить для засклення балконів, альтанок та веранд.

Розсувні системи

Компанія «Лювін» приймає замовлення на виготовлення алюмінієвих та металопластикових розсувних систем, призначених для встановлення на вході та всередині приміщень.

Ми використовуємо різні варіанти профільних систем від перевірених європейських виробників та маємо досвід створення конструкцій різних розмірів та типу відкривання. Кожному клієнту допоможемо підібрати оптимальне рішення з урахуванням місця встановлення, а також побажань за технічними параметрами та ціною.

Застосування та переваги розсувних систем

Розсувні скляні конструкції, що одночасно виконують роль вікон, дверей і стін, — один із найактуальніших архітектурних трендів останнього десятиліття.

Є багато об’єктивних причин, що пояснюють підвищений інтерес до розсувних систем. Серед них — універсальність, довговічність, невибагливість. В Україні розсувні двері та вікна використовують повсюдно — у малоповерховому приватному будівництві та у висотних будівлях, на комерційних об’єктах та у будинках адміністративного призначення.

Розсувні моделі, які ви можете замовити на сайті компанії Luvin, — це зручні в експлуатації конструкції, які забезпечують гарне освітлення та чудовий огляд та до того ж дозволяють заощадити корисну площу.

Розсувні алюмінієві та ПВХ-конструкції на замовлення від виробника.

Як основа (каркас) розсувних систем використовується алюмінієвий або ПВХ-профіль. Профільні системи відрізняються за конструкцією, несучою здатністю, класом енергоефективності та вартістю.

  • Тим, хто планує встановлювати алюмінієві розсувні системи, слід враховувати суттєву різницю між холодними та теплими профілями. У теплих профілях (таких як Ponzio SL1600, SL1800) передбачена поліамідна вставка — термоміст, завдяки якому значно покращуються показники теплоізоляції системи. В опалювальних приміщеннях рекомендується використовувати теплі алюмінієві розсувні конструкції. Більш доступний за ціною холодний профіль (Altest slide mini) вибирають у випадках, коли потрібна міжкімнатна перегородка або огородження для локацій, що не опалюються.
  • Розсувні двері ПВХ виготовляють з багатокамерного пластикового армованого профілю. ПВХ-конструкції через низький коефіцієнт теплопровідності полімерів вважаються однією з найтепліших систем, однак підсумкові параметри залежать від характеристик всіх елементів (тип профілю, матеріал заповнення і т.д.). Асортимент Luvin включає вироби з різними варіантами заповнення та показниками теплоізоляції, щоб кожен клієнт міг вибрати оптимальну модель для внутрішнього чи зовнішнього застосування. При виробництві металопластикових розсувних конструкцій ми використовуємо преміальний профіль А-класу (VEKA).

Як працюють розсувні портали: способи відкриття

Розсувні конструкції, що використовуються для скління, можуть мати різні розміри та кількість стулок. Кожна система має граничні значення за розмірами, площею скління, вагою дверних полотен (стулок), товщиною заповнення — ця інформація представлена ​​в описі кожної модифікації на нашому сайті.

Консультанти «Лювін» готові відповісти на будь-які питання щодо всіх моделей розсувних дверей з алюмінію або пвх — на балкон, лоджію, міжкімнатні, для веранди чи офісних перегородок.

На окрему увагу заслуговує і принцип дії різних розсувних конструкцій — ціна виробу залежить від цього критерію також.

  • Один з найпоширеніших варіантів — підйомно-розсувні системи. Це розсувні портали дверей, в яких стулки рухаються паралельно стіні по направляючих всередині рами. Після повороту ручки відбувається підйом дверного полотна вверх, після чого стулку можна без зусиль пересувати по напрямних. У підйомно-розсувних системах можливе використання порога, втопленого в підлогу. Відкриття дверей може бути не тільки ручним, а й автоматизованим. Підйомно-розсувні двері встановлюють на терасах, на вході до критого басейну та зимового саду, для огородження літніх веранд тощо.
  • До 90% дверного проєму дозволяють відкрити міжкімнатні розсувні конструкції із системою відкривання «гармошка» (Fold & Slide). Таке скління є складною системою, що включає кілька вертикальних панелей (стулок). При відкритті вони рухаються по верхній напрямній рейці. Як і підйомно-розсувні конструкції, «гармошка» відрізняється гарною герметичністю.
  • Вибираючи розсувні балконні двері з пвх, варто придивитися до систем, які мають ще один робочий режим — провітрювання (система Tilt & Slide). Фурнітура таких конструкцій дозволяє переводити стулку в положення провітрювання або провітрювання по периметру (у комплектації Duoport Pas). При цьому завдяки додатковим зламостійким елементам зберігається високий рівень безпеки віконних та дверних блоків.

Естетика розсувних порталів

Використання панорамних розсувних конструкцій зі склінням від підлоги до стелі ідеально вписується в сучасну архітектуру. Щоб кожен замовник міг підібрати оптимальну модель для оформлення віконних та дверних отворів, виробники профілів пропонують широкий діапазон колірних рішень та додаткові декоративні елементи (накладки).

Удосконалені розсувні системи, оснащені інноваційною фурнітурою, забезпечують необхідний рівень тепло- та шумоізоляції, а також надійний захист від злому та при цьому:

  • дозволяють зонувати простір без необхідності зведення глухих стін;
  • дають можливість милуватися чудовими краєвидами;
  • дозволяють наповнити приміщення природним сонячним світлом.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште онлайн-заявку, щоб оформити замовлення, провести попередній розрахунок вартості або обговорити питання, пов’язані з доставкою та встановленням розсувних конструкцій «Лювін»..

Записатись на замір