Додаткові комплектуючі

Компанія LUVIN пропонує комплектуючі для вікон у широкому асортименті. У нас можна замовити будь-які вироби: від віконної фурнітури до автоматичних систем провітрювання, відкриття та закриття.

Види комплектуючих

У нашій компанії ви можете купити комплектуючі для вікон різного призначення:

 • дитячий замок — забезпечує захист дитини, виглядає акуратно, не псує зовнішній вигляд;
 • москітна сітка — під час провітрювання в кімнату не проникають комахи та пил;
 • обмежувач відкривання — регулює положення стулки під час провітрювання;
 • протизламна фурнітура  —  малопомітні елементи, які значно знижують ризик незаконного проникнення у Ваше житло;
 • Автоматичні системи — дистанційне провітрювання дозволяє встановлювати режим відкриття/закриття в потрібний час.

У нас можна купити комплектуючі до пластикових вікон від надійних виробників. Ви можете вибрати елементи для нормального функціонування віконної системи за матеріалом, кольором, класом міцності та бюджетом. За потреби наш консультант допоможе зробити правильний вибір.

Як підібрати комплектуючі?

Важливими критеріями при виборі комплектуючих для вікон ПВХ є якість і ціна. Зіставити ці параметри покупцю досить складно. Менеджери LUVIN завжди запропонують оптимальний варіант, який підходить для конкретних цілей.

При покупці пластикових вікон клієнти часто роблять одну помилку: вони ретельно підходять до вибору профілю та склопакетів, але не завжди враховують характеристики додаткових комплектуючих та фурнітури. Важливо пам’ятати, що всі деталі повинні бути надійними, зносостійкими, виготовленими з міцних матеріалів.

У якісних комплектуючих для пластикових вікон механізми відкривання/закривання мають бути виготовлені з міцних високоякісних матеріалів. Це забезпечить зменшення сили тертя та мінімізацію корозії конструкції. Завдяки цьому вироби будуть служити Вам довгі роки.

Функціональність віконної конструкції залежить від якості всіх складових. Для ефективної експлуатації вікна кожна деталь повинна розміщуватись у певному місці та чітко виконувати свою функцію. Щоб відчути всі переваги склопакета, необхідно обладнати його сучасною автоматикою та фурнітурою. Компанія LUVIN пропонує купити комплектуючі для вікон ПВХ та спеціальні елементи, які покращать експлуатацію віконної системи.

Якісні комплектуючі — Ваш правильний вибір

Співробітники нашої компанії ретельно аналізують ринок та працюють із виробниками, які мають позитивну репутацію та випускають якісну продукцію. Тому ми можемо впевнено заявляти, що пропоновані нами комплектуючі відрізняються:

 • високими експлуатаційними властивостями;
 • надійністю та екологічністю;
 • легкістю та простотою у застосуванні.

Наш магазин комплектуючих для пластикових вікон пропонує товари для вирішення будь-яких завдань: збірки, встановлення, ремонту віконних конструкцій, заміни зношених елементів. У нас Ви можете замовити всі необхідні комплектуючі та отримати професійну консультацію спеціалістів.

Великий асортимент товарів у «Лювін»

На сайті LUVIN можна знайти велику різноманітність комплектуючих для вікон європейського виробництва. Консультанти компанії мають багаторічний досвід продажу віконних конструкцій. Вони знають про них все і завжди готові проконсультувати клієнтів, щоб допомогти вибрати необхідні комплектуючі.

Чому в Україні обирають компанію LUVIN:

 • немає необхідності шукати та купувати комплектуючі у різних магазинах, у нас можна купити всі деталі;
 • у наявності є фурнітура та комплектуючі для вікон, сучасні системи провітрювання та автоматики;
 • зручні варіанти оплати —  готівковий та безготівковий;
 • оперативне відправлення товарів до будь-якої точки України або самовивіз.

Компанія LUVIN здійснює продаж комплектуючих для вікон лише від надійних відомих виробників. Ми цінуємо кожного свого клієнта, тому ви залишитеся задоволені процесом оформлення замовлення та якістю самої покупки. Віконні конструкції, обладнані нашими комплектуючими, будуть служити довгі роки, забезпечуючи тепло та затишок у вашому будинку.

Записатись на замір