Перегородки luvin

Офісні перегородки
Офісні перегородки

Комфортно зонують простір та допомагають ергономічно і продуктивно використовувати площу.

Побутові перегородки
Побутові перегородки

Легко розділять навіть невелике приміщення на вітальню, кабінет та комфортну зону для сну.

Перегородки

Скляні перегородки — це легкі, елегантні та практичні світлопрозорі конструкції, виконані із загартованого або триплекс-скла, профілів та спеціальної фурнітури. Вони ефективно поділяють простір та створюють приміщення необхідних розмірів без будівництва капітальних стін.

Види перегородок

Компанія LUVIN пропонує клієнтам такі перегородки для зонування:

 • побутові;
 • офісні;
 • торговельні.

За типом конструкції вони бувають:

 • цільноскляні — системи з цілісних скляних полотен, що встановлюються торцями в стик, стекла з’єднуються силіконом та спеціальними конекторами;
 • каркасні — крім скляних полотен, використовується несучий каркас, виконаний з металопластикового або алюмінієвого профілю.

За типом установки можна купити перегородки для зонування:

 • стаціонарні — конструкція кріпиться до підлоги та стелі, відрізняються високою надійністю та довговічністю;
 • мобільні (модульні) — легко переміщуються та демонтуються.

За типом фрагментів у каталозі компанії ви знайдете перегородки:

 • глухі;
 • глухі з маятниковими дверима;
 • глухі із розсувними дверима.

Розсувні скляні перегородки мають направляючу рейку, яка кріпиться до стелі. Вони можуть бути з одним або двома стулками. Також є спеціальна комплектація, при якій дві стулки перегородки відкриватимуться одночасно. У нашому асортименті є великий вибір ручок для стулок — від малопомітних до офісних.

Товщина гартованого скла, яке ми використовуємо —  8-12 мм. Воно характеризується високою міцністю та безпекою у використанні. Навіть при руйнуванні перегородки скло розбивається на маленькі уламки, які безпечні для оточуючих.

Перегородка для зонування кімнати може бути прозорою та непрозорою, для її оформлення застосовується матування, піскоструминна обробка, обклеювання плівкою, тонування.

Сфера застосування

Скляні огородження часто використовуються в оформленні сучасних інтер’єрів. Найбільш затребувані вони в офісних та торгових приміщеннях, а також використовуються у квартирах та приватних будинках.

Однією з важливих переваг є висока світлопропускна здатність скла. З їх допомогою ви можете створити інтер’єр на власний розсуд та дотриматися вимог до природного освітлення приміщення.

Купити алюмінієві перегородки зі скла, виготовлені за індивідуальними розмірами, можна у компанії LUVIN. Кваліфіковані менеджери в короткий термін опрацюють Ваше замовлення і запустять його у виробництво.

Особливості перегородок зі скла

Комфортні та стильні інтер’єрні рішення, зонування простору, створення цікавих дизайнів — скляні перегородки здатні вирішити будь-яке питання щодо планування приміщень. Крім цього, вони виконують такі корисні функції:

 • мають велику світлопропускну здатність, дозволяють зробити приміщення світлішим і просторішим;
 • прикрашають інтер’єр;
 • дозволяють створювати різні конфігурації.

Алюмінієві скляні перегородки широко потрібні в Україні. Грамотно підібравши розмір, кріплення та фурнітуру, з їх допомогою можна створити зручне та стильне приміщення.

Асортимент перегородок зі скла в LUVIN

Якщо хочете наповнити приміщення світлом, надати йому вишуканості та оригінальності, скляні перегородки від LUVIN стануть найкращим рішенням для оформлення простору. Ми пропонуємо широкий асортимент перегородок зі скла, виконаних за сучасними технологіями з якісних матеріалів та фурнітури.

Наші менеджери допоможуть обрати оптимальне рішення для приміщень будь-якого розміру, конфігурації та стилю від класики до екзотики. Вони дадуть відповідь на всі Ваші питання, розрахують ціни на алюмінієві розсувні, стаціонарні або інші перегородки і складуть індивідуальну пропозицію.

Замовники вибирають LUVIN за надійність, професіоналізм та оперативність. З нашою допомогою кожен клієнт, що звернувся до нас, отримує комфортний, гармонійно оформлений простір.

Скляні перегородки мають багато переваг: світлопроникність, міцність, економія простору. Щоб купити перегородки в Україні та не заплутатися у їх характеристиках, краще викликати на об’єкт фахівця компанії LUVIN. Він приїде в обумовлений час, розповість про всі властивості виробів та найбільш підходящі варіанти оформлення приміщення. Ціна кімнатної перегородки залежатиме від типу конструкції, її розмірів, виду скла та фурнітури, що використовується.

Залишились питання? Задайте їх фахівцю LUVIN за телефоном, вказаним на сайті компанії. Консультація проводиться безкоштовно.

Записатись на замір