Скляні фасади luvin

Фасадне засклення
Фасадне засклення

Офісна будівля, великий торговий центр чи котедж — виконаємо засклення фасадів різного призначення та складності.

Скляні фасади

Скло — один із найпопулярніших матеріалів, який використовується для стильного оформлення фасадів. Будь-який, навіть найсміливіший, архітектурний проєкт може бути реалізований завдяки цьому сучасному матеріалу. Адміністративна, офісна чи навчальна будівля, великий торговий центр, приватний будинок або котедж — скління фасадів від LUVIN можна замовити як на етапі будівництва, так і під час капітального ремонту об’єкту.

Матеріали для скляних фасадів

Завдяки практичності, міцності та стильному зовнішньому вигляду скляний фасад часто використовують при будівництві як приватних будинків, так і хмарочосів. Конструкції виготовляють із міцного скла та алюмінієвого профілю.

Засклені фасади будівель виглядають сучасно та стильно навіть через десятки років. Застосування архітектурного скла дозволяє вибрати бажаний колір, а загартоване скло і триплекс мають високу міцність і є безпечними у разі руйнування.

Для виготовлення скляних фасадів будівель використовується алюмінієвий профіль, оскільки він має високу несучу здатність та естетичність. Використовуючи цей матеріал, можна створювати складні, стильні та оригінальні архітектурні об’єкти.

Всі фасадні скляні конструкції від LUVIN виготовляються на замовлення, тому ціна скління фасадів завжди розраховується індивідуально, з урахуванням технічних характеристик проєкту та потреб замовника. Щоб уточнити вартість, зверніться до наших менеджерів за телефоном або залиште заявку на сайті.

Види скління

Розрізняють три типи систем скляних фасадів:

  • стійково-ригельні  — розповсюджений вид, скло або склопакет встановлюється у фасадну систему і фіксується притискними планками;
  • структурні — зводяться за принципом формування монолітної поверхні з практично непомітними міжскляними швами. Заповнення встановлюється у фасадну систему та фіксується точковими кріпленнями, а шви між ними заповнюються атмосферостійким герметиком;
  • спайдерні — монтаж здійснюється за допомогою сталевих кронштейнів — спайдерів. Скляні елементи кріпляться до спайдерів за допомогою спеціальних затискачів. Цей вид кріплення забезпечує скління великих площ.

Ціна скління фасадів будинків залежить від площі та форми фасаду, кількість поверхів на об’єкті, типу фасадної системи та заповнення, зовнішнього оформлення скла. Щоб дізнатися про вартість фасадного скління будівлі, можна залишити запит на розрахунок через форму на сайті.

Холодне та тепле скління

За теплозберігаючими властивостями розрізняють два види алюмінієвих скляних фасадів:

  • холодний — застосовується за відсутності потреби у теплоізоляції. Часто виготовляється із кольорового скла, виконуючи декоративну функцію. Скляна конструкція може монтуватися на основі спайдерного, стійко-ригельного кріплення або на металевих утримувачах;
  • теплий — фасадні елементи кріпляться на основі спайдерної, стійково-ригельної, структурної систем. Скляна конструкція має високі теплоізоляційні характеристики, підтримуючи комфортну температуру в будівлі холодної пори року. Ціна теплого скління фасаду вища, ніж у холодного, але воно має відмінні енергозберігаючі властивості.

Різновиди скла

Якщо ви хочете замовити скляний фасад для магазину, невеликого будинку або висотної будівлі, але вам складно вибрати відповідний вигляд скла, зв’яжіться з нашими менеджерами. Вони допоможуть підібрати необхідний варіант:

  • загартоване скло — піддається спеціальній обробці, яка надає йому підвищеної міцності;
  • триплекс — багатошаровий матеріал, шари якого з’єднані під пресом, він здатний витримувати удари та стійкіший до механічних пошкоджень.

Світлопрозорі елементи представлені у великому асортименті. Вони можуть бути візерунчастими, забарвленими, тонованими, енергоефективними і навіть самоочисні.

Фасадне скління будинків від LUVIN

У нас можна купити скління фасадів для об’єктів будь-яких розмірів та призначення — від приватних будинків до масштабних житлових, офісних та промислових будівель. Компанія LUVIN проєктує та виробляє світлопрозорі системи вже понад 20 років. Термін виробництва залежить від конкретного проєкту та обумовлюється індивідуально. Доставка та монтаж готових конструкцій на об’єкті виконується досвідченими майстрами компанії.

В портфоліо компанії багато виконаних проєктів, включаючи фасадне скління банків, автосалонів, житлових та торгових комплексів. Компанія LUVIN має багаторічний досвід засклення фасадів в Україні, тому ви гарантовано отримаєте результат, що відповідає Вашим очікуванням.

Записатись на замір